Otevřeli popelnici a uvnitř našli malinké štěně, nyní je už téměř plně zdravé

Smutný pes

Přidal Ivetka2, dne 12. 06. 2019 ,  0x

Otevřeli popelnici a uvnitř našli malinké štěně, nyní je už téměř plně zdravé

„Byl tak šťastný, když jsme otevřeli víko popelnice,“ říká jeden ze zachránců. Když vyhazuje odpadky do popelnice, děláme to automaticky, obvykle i bez toho, aniž bychom se podívali dovnitř. „Ani nevím proč, ale teď jsem se dovnitř podívala, nevím, asi intuice,“ říká žena, která nechtěla být jmenována.

V dubnu 2019 se po celém světě šířilo video, které zachycovalo ženu (v USA, Kansas), která přijela ke kontejnerům a vhodila do nich štěňata zabalená v igelitovém pytli.

Video (duben, 2019)


Naštěstí v obou případech jsou nyní štěňata v dobrých rukách! 

Vraťme se ale zpátky k našemu malému štěněti, které pojmenovali Minimus, od latinského slova malý.

Nyní to vypadá, že přes větší fyzická poranění bude do budoucna štěně plně zdravé.

„Je stabilizovaný a plný života, ale na těle má ještě nějaké mokvající rány, u kterých netušíme, jak mohly vzniknout. Zítra jedeme k veterináři, tak uvidíme, co nám řekne.“

„Ať už za tím byli jakékoliv důvody, na tohle neexistuje žádná výmluva.“

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!