Opuštěné a na kost zmrzlé štěně pitbula se dočkalo tepla a šťastného konce...

Nezařazené

Přidal anik960, dne 24. 03. 2018 ,  0x

Opuštěné a na kost zmrzlé štěně pitbula se dočkalo tepla a šťastného konce...

Tohle roztomilé štěně pitbula bylo doslova zachráněno z náruče smrti, a to ve chvíli, kdy jej našli na břehu řeky... Vše má až překvapivě velmi dobrý konec, protože tento sirotek hned na to našel šťastný a milující domov u policejní důstojnice, která se do něj zamilovala hned na první pohled.... A podle všeho, nejde jen o platonickou lásku.


Bylo mrazivé lednové ráno, když důstojníci Jana a Mirk vyrazili zkontrolovat hlášení o malém opuštěném štěněti. Našli jej pod mostem na břehu řeky. Mohlo být maximálně dva týdny staré, třesoucí se a osamělé. 

„Našli jsme ji vklíněnou mezi dva velké kameny,“ oznámila nám policejní mluvčí Long.„Byla úplně promočená.“ 

Důstojníci ji rychle přenesli do auta, kde zapnuli topení a zabalili třesoucí se štěně do ručníku před tím, než s ní vyrazili do místního útulku.

Rivrovi se konečně dostává trochu tepla ve vyhřátém autě... 


Posledních pár týdnů jsme vás průběžně informovali o zmrzlém štěněti River. A tady máme pokračování jejího příběhu, které nakonec dopadlo až překvapivě šťastně. Je v bezpečí, zdravá a adoptována do milující domácnosti jednoho z našich policejních důstojníků. Chceme se s vámi podělit ale i o tu chvíli, kdy byla River nalezena a zachráněna našimi důstojníky, o kterých teď začínají kolovat různé pověsti.
Také chceme poděkovat člověku, ať už je to kdokoli, který zavolal na naši stanici a dal nám vědět, kde se River přesně nachází. Mohli jsme ji tak pomoci v době, kdy se teploty pohybovaly pod nulou a ona díky tomu dostala druhou šanci.

Zveřejněno policejním oddělením minulý čtvrtek.

Fotky tohohle roztomilého štěněte, zveřejněné na facebookových stránkách policejního oddělení, se staly velmi populárními. Kromě fotek se ale mezi lidmi začalo rychle šířit i video ze záchranné akce, které mělo už přes 170 000 shlédnutí. Bohužel, po pár dnech z neznámých důvodů bylo odstraněno... 

Kira je velkou milovnicí zvířat, která u nás na okrese slouží již úctyhodných 21 let jako policejní důstojnice. Pravidelně také navštěvuje náš útulek, aby se pozdravila s našimi psy. Poté, co se dozvěděla o záchranné akci, se rozhodla zkontrolovat, jak je na tom naše malé štěňátko pitbula. Pro ty dvě to byla láska na první pohled a River, takto ji pojmenoval ošetřující veterinář, už neměla být nadále sirotkem.

„Byla takový maličký drobeček. Vzala jsem ji a vytáhla z klece. Položila jsem si ji na hruď a ona se jen ještě více přitulila a usnula,“ popisuje nám jejich první setkání Kira. V tu chvíli mi bylo jasné, že tahle holka se mnou odjede domů...


I přesto, že má Kira doma již tři psy z útulku, tak věděla, že River se bude dokonale hodit do její čtyřnohé rodiny. Když se zdraví malé Rivra zlepšilo natolik, že už konečně mohla opustit útulek, tak si ji Kira odvedla domů. A tam na ni již čekali noví kamarádi Mojo, Dak a Gosi. 

Kompletní psí parta: Mojo, River, Gosi a Dak


River je velmi milovaným přírůstkem v naší domácnosti a také častým návštěvníkem našeho policejního oddělení. Když je zima, tak ji Kera obleče do malé kombinézy a zabalí ji hned do několika dek. Díky svému předešlému zážitku je na zimu velmi citlivá, dalo by se říci, že má z chladu fóbii.  

„Tento drobeček už nikdy nebude mrznout. Je to náš malý bojovník, který to přežil a díky tomu se dostala k nám. Je to úžasná malá slečna,“ zakončuje Kira se slzy v očích vyprávění.


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!