Opravdu jsem se divil, kde skončila moje kamera

Zábavná videa a obrázky

Přidal hlinas, dne 6. 09. 2019 ,  0x

Opravdu jsem se divil, kde skončila moje kamera

Sibiřský husky je úžasné plemeno, nejen svým vzhledem, ale také jeho ohromnou výdrží a množstvím energie, které v sobě má.

Na druhou stranu, plemeno husky není do českých podmínek úplně vhodné...

Dnešní článek je ale o fence huskyho jménem Hana, která, ať už záměrně nebo ne, natočila svůj první krátkometrážní film. Přestože má jen něco málo přes minutu, v redakci jsme se všichni nasmáli.

„Opravdu jsem nemohl uvěřit, kde jsem kameru našel. Nejdříve jsem byl naštvaný, ale natočená sekvence mi ale udělala radost.“


Majitel huskyho totiž zrovna pracoval na školním projektu, ke kterému potřeboval natočit záběry deště. A když se pro kameru vrátil, nechápal, kdo ji mohl ukradnout...

„Ještě nikdy jsem nezažil, že by si nějaký předmět vzala do boudy. Kamera ji asi opravdu zaujala.“

Podívejte se na videoDalší článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!