Odvážný pes byl postřelen, zachránil tak svému majiteli život

Kuriozity

Přidal tony, dne 7. 07. 2019 ,  0x

Odvážný pes byl postřelen, zachránil tak svému majiteli život

Když jednoho dne napadli ozbrojení útočníci teprve 16 let starého Jakuba, byl doma se svým psem Rexem. Vše se odehrálo odpoledne. Jakub uslyšel hluk a podíval se z okna. Před domem uviděl auto, které nepoznával. „Slyšel jsem zvuk tříštění skla. Ihned mi bylo jasno, že se jedná o dveře,“ řekl Jakub. „Můj pes běžel dolů a začal hlasitě štěkat. Uslyšel jsem, jak jeden z útočníků křičel, že ho kousl,“ dodal. 

Jakub neváhal, ukryl se ve skříni a zavolal policii. „Rex se vrátil zpět celý zbitý a od krve,“ vzpomínal Jakub. „Chvíli po něm se do patra dostali i útočníci a začali prohledávat pokoje. Vstoupili i do místnosti, kde jsem se ukrýval já,“ vypráví Jakub.  V tom okamžiku sebral Rex po svém zmlácení poslední zbytky sil a vrhl se na ně. Chtěl Jakuba chránit. Naneštěstí měli útočníci pistoli a Rexe postřelili. 

Když dorazila policie, byli už vetřelci dávno pryč. Jakub strávil ve skříni asi hodinu, než se odvážil vylézt. Najednou slyšel zakňučení, které mu říkalo, že je Rex stále naživu. Jeho zranění ovšem bylo vážné a vyžadovalo rychlý zásah veterinárního lékaře. 

Radost, kterou Jakub měl, že Rex přežil, brzy vystřídala obava. Neměl totiž dostatek peněz, aby mu zaplatil potřebnou operaci. Jejich příběh byl sdílen na internetu pod názvem Pes hrdina. Netrvalo dlouho a lidé přispěli obrovskou finanční částkou na Rexovu podporu. Finance pokryjí eventuelně i následující operaci, u které zatím není jisté, zda bude nutná. Nyní má tedy první operaci za sebou . Doufejme, že se z toho brzy dostane!

Více informací: FACEBOOK

Tohle je Jakub a jeho pes Rex, který svému majiteli nedávno zachránil život.

Když se do Jakubova domu vloupali ozbrojení muži, byl doma s Rexem sám Jakub uslyšel hluk a Rex ihned běžel dolů. Jednoho z útočníků zřejmě kousl.

Jakub na nic nečekal a zavolal Policii. Pak se ukryl do skříně.

Rex přiběhl zpátky a krvácel. Za chvíli se do patra dostali i útočníci.    


Jakmile vpadli do místnosti, kde byl Jakub, Rex sebral poslední zbytky sil. A vrhl se na ně.

Naneštěstí použili pistoli a Rex byl postřelen.   

Když přijela policie, pachatelé už byli dávno pryč.

Jakub se konečně odvážil vylézt ze skříně. Uslyšel slabé zakňučení. Rex byl naživu!


Jakub vděčí svému psovi za život. Nebýt jeho, už by tu dnes možná nebyl. 

„Nejlepší přítel“ není žádné klišé

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!