Odložený kříženec ovčáka na čerpací stanici našel ten nejlepší způsob jak si najít nového majitele

Smutný pes

Přidal perimi2, dne 14. 05. 2018 ,  0x

Odložený kříženec ovčáka na čerpací stanici našel ten nejlepší způsob jak si najít nového majitele

Na začátku tohoto týdne žena, která nechtěla být jmenována, nalezla fenku huskyho se dvěma štěňaty. Rozhodla se, že je zachrání, naložila je do auta a mířila s nimi domů. Cestou se ale musela zastavit u nedaleké benzinové stanice. Sotva vystoupila z auta, čekalo ji další nemalé překvapení...

Smutný německý ovčák

„Sotva jsem začala tankovat, ucítila jsem, jak mi něco olizuje nohu. Nejdřív jsem se lekla, ale pak jsem se podívala dolů a uviděla jsem krásného, ale smutného ovčáka. Měla jsem pocit, že se mě snaží požádat o pomoc,“ vysvětluje.


Zachránkyně měla plné ruce práce s fenkou a štěňaty, přesto se ale pokusila odhalit, komu německý ovčák patří.

„Tak jsem se prostě zeptala nahlas, jestli ten pes někomu patří. Nikdo mi neodpověděl,“ dodává.

Obrátila se tedy na majitele benzinové pumpy. Ten bohužel netušil, komu pejsek patří. Všiml si ale, jak ho někdo před pár hodinami po doplnění paliva vyhodil z kufru auta a rychle ujel...


Záchrana na cestě

Ovčák mezitím kňoural a dál žádal ženu o pomoc. Ta se ho však nemohla ujmout, protože už neměla v autě žádné místo.


„Drásalo mi to srdce…“

Nakonec se ale přeci jen rozhodla, že ovčáka zachrání. Neprodleně kontaktovala svou kolegyni Jarmilu.

„Řekla mi, že u benzínky našla fenku ovčáka. Samozřejmě jsme jí tam nemohly nechat, hned jsem se pro ní vrátila.“Jakmile Jarmila K. zastavila u pumpy, fenka jí nadšeně skočila do auta. Bohužel neměla mikročip, tudíž se nepodařilo vypátrat původního majitele. Zachránkyně ji tedy nechala přenocovat u sebe doma, poskytla jí pelíšek i stravu. Ráno pak fenku předala do rukou místního útulku, který se specializuje právě na německé ovčáky.

Šťastný konec

„Daří se jí skvěle. Je hravá, veselá a neskutečně roztomilá. Mám ale pocit, že stále hledá svá štěňátka…,“ říká nová majitelka, která se našla hned dva týdny po přijetí ovčáka do útulku.

Štěňátka se ale bohužel přes veškerou snahu pracovníků útulku nepodařilo vypátrat.


„ Už se nebude muset bát, že jí někdo vyhodí u benzínky…“


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!