O. Lounová, M. Kubišová a další nazpívali píseň za týrané psy

Pomoc psům

Přidal kory5, dne 28. 09. 2019 ,  0x

O. Lounová, M. Kubišová a další nazpívali píseň za týrané psy

Olga Lounová napsala píseň pro charitativní projekt na pomoc opuštěným a ohroženým psům.

A na světě je už i oficiální videoklip písně, ke které si zpěvačka přizvala mnoho dalších celebrit.

Počátek nápadu písně začal během focení kalendáře pro nadaci Se psem mě baví svět, kde se setkala s Filipem Rožkem, který jí přečetl pár řádků ze své knihy...


“Bylo to na parkovišti po focení. Filip Rožek mi přečetl kus knihy, kterou psal a mě to hrozně dostalo. Okamžitě mě to inspirovalo. Začala jsem broukat melodii. V tu chvíli Filipa napadlo vyslovit svoje tajný přání, že by se mu taková písnička líbila pro jejich nadaci.”


Cílem klipu je zamezit zamezit týrání pejsků (což je dle nás nereálné, pozn.) a hlavním důvodem je, zastavení přehlížení týrání psů, které se neděje v malém množství.


“Nikdo nechce aby mu dělal někdo jiný něco, co se mu nelíbí,” říká Olga L.

Podívejte se na videoklip


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!