Novomanželé nechali video ze svatby natočit jejich psa, výsledek je lepší než většina svatebních videí

Kuriozity

Přidal chalkadusty, dne 23. 02. 2019 ,  0x


Většina z nás si chce zaznamenat svůj „nejšťastnější den v životě“ profesionálním kameramanem a fotografem, aby byly snímky dokonalé, nastrojené a precizně předem naplánované.

Ale tito novomanželé pojali svatební video originálně. Nemohli počítat s tím, že výsledek bude koukatelný, ale sestříhané video předčí mnohé profesionální kameramany s předvídatelnou osnovou.

„Atmosféra byla chladná a kouzelná,“ říká novomanžel. „Náš pes Ryder měl jeden z nejdůležitějších úkolů. Nezasahovali jsme do toho, nechali jsme ho dělat jeho práci. A myslíme si, že výsledek opravdu stojí za to. Přestože mi střih videa dal celkem zabrat...“Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!