Nevyslovitelná radost psa při návratu zachránce

Kuriozity

Přidal nahasa, dne 21. 10. 2016 ,  0x

Nevyslovitelná radost psa při návratu zachránce

Na videu níže můžete vidět ohromnou radost pejska, který je nadšený z opětovného shledání se svým zachráncem, Joeyem Wagnerem. Ale co všechno šťastnému konci předcházelo?Pan Wagner je vlastníkem záchranné stanice ve Skotsku (St. Marie Animal Shelter). Štěněte si všiml na ulici a rozhodl se mu pomoci. Zajistil mu lékařskou pomoc. Veterinární lékaři dospěli k závěru, že štěně bylo využíváno ke psím zápasům a není jisté, zda i po lékařském zákroku svým zraněním nepodlehne. Po týdnech léčení nebylo jisté, že si bude štěně zachránce pamatovat, ale podle slov p. Wagnera to byl jeho nejsilnější citový okamžik v celém jeho životě.


Štěňátko pitbula se ze zranění naštěstí nakonec dostalo a pan Wagner ho pojmenoval - Mojo. Přestože už má doma „nejlepšího přítele”, rozhodl se, že ji Moja nechá a poskytne mu potřebnou péči.


„Mojo má za sebou dlouhou cestu, která zasáhla mnoho lidí. Ale jo, je zlobivý, večer čeká, až si lehnu do postele, aby se mohl mazlit” (smích), říká nový majitel Moja, nyní už šťastného psa.


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!