Nemocná štěňata nechali opuštěné v garáži, jen díky náhodě putují do nových rodin

Smutný pes

Přidal ronnie, dne 18. 02. 2018 ,  0x

Nemocná štěňata nechali opuštěné v garáži, jen díky náhodě putují do nových rodin

„Když jsem otevřela dveře od auta, všichni se schovávali na zadním sedadle. Cítila jsem obrovskou lítost.“

Když jednoho dne přijel pan Novotný do práce, očekával den jako každý jiný. To se ovšem hodně spletl... V garáži během inspekce totiž objevil šest opuštěných štěňat. Byla zmatená, nemocná a zoufale potřebovala pomoc. Pan Novotný okamžitě kontaktoval městskou Policii.


Hromádka neštěstí

„Nálezce hlídal štěňata v autě až do mého příjezdu,“ uvedla Nina Saulová, inspektorka záchranné stanice. „Všechna štěňata se schovávala na zadním sedadle. Byla v příšerném stavu. Cítila jsem obrovskou lítost,“ dodala.


Nové vyhlídky

Saulová všechna štěňata vzala ihned k veterinárnímu lékaři. Veterinář je odčervil, žádné z nich ale naštěstí netrpělo žádnou vážnou nebo nevyléčitelnou chorobou. Pak je odvezla do útulku, kde se dočkali spousty lásky a něhy od překvapeného personálu. Jednalo se o tři pejsky a fenky, a všichni dostali svá nová jména.


Štěňata si musela projít peklem.

Nový život

Štěňatům se brzy začalo dařit lépe. Ozvalo se mnoho zájemců, a tak brzy poputují do nových rodin. Všichni, kdo se podíleli na jejich záchraně, jsou za to moc vděční. Tito nevinní tvorečkové si zaslouží krásný život s milujícími rodinami, shodují se zaměstnanci a dobrovolníci v záchranné stanici.


Pátrání po pachateli

Tento příběh dopadl naštěstí ukázkově, zachránci jsou ale odhodláni pokračovat v pátrání. Chtějí zjistit, jak se mohla taková krutá situace vůbec stát. Také by rádi vyvinuli snahu, aby se v budoucnu už nic podobného neopakovalo.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!