Nejlepší přátelé, které nikdo nerozdělí ♥

Kuriozity

Přidal anik960, dne 15. 03. 2018 ,  0x

Nejlepší přátelé, které nikdo nerozdělí ♥

 „Myslím, že je to známka pravého přátelství a lásky.“

Nikdy se asi nedozvíme, jak se tito dva pejsci stali kamarády. Ovšem podle těchto okouzlujících fotek soudíme, že to bude jedno z těch věčných přátelství.

Edita zachytila tuto neočekávanou scénku, když byla u příbuzných v Mexiku. Malý bílý pes se naproti u sousedů snažil dostat přes branku, a to opravdu podivným způsobem. „Panebože, co to dělá!?“ pomyslela si Edita a vydala se chlupáčovi na pomoc. Než k němu dorazila, tak zjistila, proč se o to tento chlupáč tak moc pokouší...


Ve chvíli, kdy se náš malý přítel na bráně držel zuby nehty, se z ničeho nic na druhé straně objevil německý shepard a k Editinu překvapení si dali přátelské objetí. 


„Ten malý bílý pes žije nedaleko u jedné rodiny a podle všeho si může chodit na procházky jak se mu zachce. Při těch příležitostech se nejspíše seznámil s naším německým shepardem,“ vypráví Edith.

„Vypadalo to, že jsou velmi dobří kamarádi a jejich touha být spolu je opravdu upřímná,“ pokračuje ve vyprávění.

Brzy se potvrdilo, že to čeho byla svědkem, nebyla pouze náhodná návštěva.


Když Edith scénku ohromeně pozorovala, tak malý bílý pes vyskočil a snažil se vyšplhat skrz mříže branky, které oddělovaly naše dva kamarády. Ve chvíli, kdy se zdálo, že se nedostane na druhou stranu, tak se na scéně objevil náš německý shepard a přiložil pomocnou packu k dílu.

Na videu můžeme vidět, že se zadařiloAčkoliv je pravda, že kameramanka měla spíše chlupáčovi pomoc, nakonec vše dobře dopadlo a tahle dvojka může být od teď neustále spolu...


A nyní se na stejném místě, náš malý návštěvník a německý shepard, pohodlně usazují ve stinném koutku. Netřeba dodat, že Edith tato scénka velmi dojala. Byla svědkem toho, jak se dvě spřízněné duše nenechají jen tak rozdělit.„Myslím, že to bylo něco velmi milého, co potěší každého člověka se srdcem na pravém místě. Něco, co stojí za to šířit dále.“ dodává Edith. „Byla to ukázka pravého přátelství a lásky. Je to přátelství, ze kterého bychom si měli vzít příklad.“

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!