Náš mazaný jezevčík je posedlý kleptoman, ale jen doma...

Kuriozity

Přidal kata, dne 19. 07. 2019 ,  0x

Náš mazaný jezevčík je posedlý kleptoman, ale jen doma...

„Pokud je něco pod úrovní stolu, ihned si to zabere a nepustí.“

Flyn je jezevčík, který miluje prozkoumávání okolí svého domova. Oproti jiným psům to má ale jeden podstatný háček. Nezajímají ho totiž psí hračky. Stal se z něj velice schopný zloděj věcí, které mu nepatří. Krade zásadně tehdy, když se nikdo nedívá. A dle jeho vědomí a svědomí je veškerá jeho činnost spravedlivá.


Když to najdu, je to moje!

„Miluje na tom tu výzvu. Ukrást něco, co není jeho,“ řekla jeho majitelka Lenka Eminová. „Zloděj se z něho stal už ve štěněčích letech. Zdálo se ale, že z toho vyroste,“ dodala.


Seznam úlovků

Mezi oblíbené poklady Flynna patří obyčejné lžíce a vidličky. Podařilo se mu ale také získat mnohem větší úlovky. Například misky, prkýnka nebo plastové krabičky. Seznam kradených předmětů dále zahrnuje dálkový ovladač, přikrývky a skleněnou svíčku...


„Vezme jednoduše vše, na co dosáhne,“ směje se Eminová.

Pozitivní je, že se žádný z jeho úlovku nepokoušel sníst. Tedy až na tohle plastové prkýnko.

„Obvykle je velmi společenský a má rád lidi. Pokud ovšem ukradne předmět, když jsme poblíž, schová se pod konferenční stolek. Tam si užívá svůj triumf a nikdo se za ním nemůže dostat,“ pokračuje Eminová. Pokud čekáte, že se tak chová i v cizích domech, pak jste na omylu. „Flynn zásadně krade jen u nás doma. U ostatních se chová vzorně,“ kroutí hlavou.


Krádež skleněné svíčky byla velkou kuriozitou.

Co si takhle ukrást deku.

Nová kamarádka

Když zrovna neloupí, tráví čas se svou novou psí kamarádkou, jezevčicí Bailey. Tu zatím ale žádné zlodějské kousky nenaučil. Je to jen otázka času.


„Je to náš upřímný a jedinečný kamarád. Nejde ani popsat, jak moc ho milujeme,“ uzavírá svůj příběh paní Eminová.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!