Muž požádal o vrácení platby za krmivo kvůli úmrtí svého psa, dostal olejomalbu se zprávou

Smutný pes

Přidal Ivetka2, dne 20. 06. 2019 ,  0x

Muž požádal o vrácení platby za krmivo kvůli úmrtí svého psa, dostal olejomalbu se zprávou

Ztráta „nejlepšího přítele“ nikdy není snadná. Může jít o podobný pocit, jako když ztratíte člena rodiny. Emoce nám zůstávají týdny, měsíce a někdy i roky. Naštěstí stále existuje mnoho empatických lidí, kteří nám pomohou. A někdy pomoc přijde od někoho, od koho byste to rozhodně nečekali. Tenhle muž požádal o vrácení nerozdělaného pytle granulí, když jeho pes zemřel. Šlo o americký internetový obchod Chewy.com, který se zachoval opravdu ukázkově.

Myslíte si, že by se takto zachoval i nějaký e-shop v České republice nebo na Slovensku?

Když Bailey odešel, požádal obchod o vrácení zboží, přišla opravdu nečekaná odpověď.

„Pokud už někdo v tomhle internetovém obchodě nakupoval, tak ví, že mají skvělé služby. Ale dneska se to dostalo na vyšší úroveň. Museli jsme Baileyho u veterináře uspat. Měl jsem doma ještě nerozdělaný pytel granulí, kterého mi bylo líto vyhodit, a tak jsem požádal obchod Chewy o vrácení. Napsali mi, ať granule zašlu do útulku, peníze mi vrátili hned druhý den. Super přístup, že?
ZAŠLO TO ALE JEŠTĚ DÁL!! Dnes, v hrozné náladě, jsem od obchodu obdržel ještě kartu a olejomalbu mého psa.“


K olejomalbě byl přibalený i vzkaz:

„Je těžké říci sbohem stvoření, které milujeme. Vždy na ně budeme vzpomínat a vážit si jich. Posíláme hodně pozitivní energie a kdybyste cokoliv potřeboval, jsme tu pro Vás.“

Jakmile muž obdržel tento vzkaz, sdílel svůj příběh na Facebooku, kde získal obrovskou popularitu a obchod Chewy reklamu, kterou si zaslouží….

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!