Muž během dovolené našel v poušti dvě štěňata, a tak je vzal na 40 000 km výlet

Nezařazené

Přidal urmula, dne 5. 02. 2018 ,  0x

Muž během dovolené našel v poušti dvě štěňata, a tak je vzal na 40 000 km výlet

Všechno začalo přesně před rokem, kdy se jako třicátník vydal do na svou vysněnou dovolenou po Americe. To ale ještě nemohl tušit, že uprostřed pouště v Arizoně nalezne dvě opuštěná štěňata. A tím celé dobrodružství teprve začalo…

Po návštěvě veterináře, kde nový majitel mj. zjistil, jak jsou veterináři drazí, stačil štěňatům pouze den klidu a dostatek vody proti dehydrataci.

„Od prvního okamžiku, kdy jsem je spatřil, jsme nerozdělitelná trojka.“

Štěňata dostala nová jména: Sodana a Zeus. Svého nového páníčka následovala přes 40 tisíc km napříč 35ti státy. Nejzajímavější okamžiky na cestách se rozhodl sdílet veřejně. No, asi začneme šetřit a podobný výlet si uděláme také… Podívejte se sami.

Instagram


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!