Mladý pár našel odloženého psa v hromadě odpadků, nakonec se rozhodli správně

Kuriozity

Přidal ashley, dne 11. 11. 2019 ,  0x

Mladý pár našel odloženého psa v hromadě odpadků, nakonec se rozhodli správně

Mladý pár se vydal na výlet na prohlídku lihovaru, když v tom zahlédl něco mezi hromadou odpadků. Ta ležela na kraji opuštěné silnice nedaleko továrny.

„Jakmile jsme k němu natáhli ruku, vstal a přiblížil se k nám.“


Uviděli jsme psa mezi odpadky. Mysleli jsme, že patří nějaké rodině farmářů a utekl jim ze statku,“ řekla Kateřina. Proto ho tam asi nechali a odjeli. Venku však byla velká zima a chlad. Mladí lidé uvnitř lihovaru čím dál více přemýšleli o nešťastném pejskovi. Nakonec se rozhodli, že se pro něj vrátí a pomohou mu.

Toužil po pohlazení

Když se k němu přiblížili, bylo jasné, že touží po lidském kontaktu. „Vstal a přiblížil se k nám,“ sdělila Kateřina. „Byl velice plachý, když jsme ho ale pohladili po hlavě, začal vrtět ocasem. Vypadal tak roztomile,“ dodala.

Pes byl promrzlý a podvyživený. Kateřina a její přítel ho naložili na zadní sedadlo auta a vzali ho s sebou.

„Chvíli moc nevnímal, ale když se zahřál, začala z něj sršet energie. Posadil se a díval se z okna,“ usmívala se Kateřina.

Pes byl odvezen do útulku, kde dostal jméno Whisky. 

„Whisky byl nalezen v chladném dni. Nebyl čipovaný ani kastrovaný. Na obojku neměl žádný kontakt,“ uvedla ředitelka útulku.

Příběh se šťastným koncem

Whisky nemusel v útulku čekat dlouho. Po devíti dnech se výrazně zlepšil jeho zdravotní stav a brzy se ho ujali milující lidé. Odešel do rodiny, která má čtyři syny.

Whisky se seznámil se svou novou rodinou.

Brzy se z nich stali nerozluční přátelé.

Chlapci byli šťastní, když Whiskyho uviděli. Dlouho ho objímali, hladili a hráli si s ním.

Lepší zítřky

Sněhem pokrytá cesta najednou není tím místem, kde musel Whisky bojovat o přežití. Je to místo, které šťastně sleduje z okna a ví, že si tam bude hrát se svými novými parťáky. Užijí si spolu spoustu legrace.

Kámoši jak hrom.

Spokojený Whisky ve svém novém domově. Teď už je konečně v bezpečí!


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!