Max ochránil batole v divočině 15 hodin, nyní je z něj čestný policejní pes

Kuriozity

Přidal abc1, dne 23. 07. 2019 ,  0x

Max ochránil batole v divočině 15 hodin, nyní je z něj čestný policejní pes

Bylo už mnohokrát potvrzeno, že ne všichni hrdinové nosí pláště, někteří totiž nosí chundelatý kožich a chodí po čtyřech. Jedním z nich je tento pes – jmenuje se Max, má 17 let a žije v Austrálii. Za jeho hrdinské činy ho miluje celý internet. Zachránil totiž svou malou paničku i přes to, že je hluchý a napůl slepý.

Seznamte se s Maxem


Ztracená holčička

Minulou sobotu si vyšla tato tříletá holčička se svým pejskem do přírody, ale po chvíli se ztratila.


Záchranná akce

Místní policie ji společně s dobrovolníky z okolí hledala více než 15 hodin. Byla to studená a deštivá noc... Ale holčičku se jim stále nedařilo najít. Každou další hodinu šance nálezu živé holčičky razantně padala dolů.


Nový hrdina

V sobotu ráno, po dlouhém hledání, zaslechla babička ztracené dívky její křik z vrcholu hory, která se nachází necelý kilometr od jejich domu.

„Když jsem vylezla na vrchol hory, Max přišel ke mně a vedl mě přímo k ní.“Maxe později následovali i záchranáři, které také ke ztracené dívce přivedl.


Hrdý pes a nečekaná odměna

Přestože je tenhle psí hrdina hluchý a napůl slepý, byl dostatečně odvážný, aby dívku celou noc chránil a zahříval. Ta byla díky jeho hrdinským činům nalezena zdravá a spokojená. Max byl místní policií za jeho hrdinské činy prohlášen čestným policejním psem.


Reakce internetu

Tento příběh se samozřejmě neobešel bez reakcí i na sociálních sítích. Podívejte se na některé z nich!


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!