Manželské páry našly způsob, jak svého nejlepšího přítele zahrnout do svého svatebního dne, výsledky jsou psúžasné

Kuriozity

Přidal urus, dne 4. 02. 2018 ,  0x

Manželské páry našly způsob, jak svého nejlepšího přítele zahrnout do svého svatebního dne, výsledky jsou psúžasné

Gregor a Luna milují svého psa, podobně jako mnoho jiných párů, chtějí ho mít stále na očích i během svého svatebního dne. Ale jak na to?

Svatební fotografie se psem jsou nejjednodušším a nejrozšířenějším řešením. Luna i Gregor ale toužili po něčem více nápaditém a originálním. Křížence corgiho a teriéra Jacka Russela s mopsem zhmotnili do nesmrtelné podoby. A výsledek stojí opravdu za to.

Když si ale tento případ vygooglujete, zjisitíte, že podobně začíná přemýšlet více a více novomanželských párů. Dítě často následuje až po svatbě - a komu směřuje veškerá „nadbytečná“ láska před tím? Takže chcete mít psa na svatebním dortu, tématickém koláči, svatebních figurkách nebo chcete udělat svému čtyřnohému kamarádovi vlastní speciální psí dort?

Hledáte nápady, tipy, podněty anebo jste jednoduše zvědaví? A jak by měl vypadat Váš svatební den? Budeme rádi, když se s námi podělíte o Váš názor v komentářích.

Čím dál tím více párů chce mít svého nejlepšího přítele na očích i během svatebního dne


A tak často svůj „problém“ vyřeší originální cestou

Zjistili jsme, že poslední dobou se pro podobné zhmotnění svého čtyřnohého kamaráda rozhoduje více svatebčanů


Jejich velký den je tak ještě více nezapomenutelný…


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!