Malá fenka si prošla obrovskou proměnou, která ji vrátila zpět do normálního života

Kuriozity

Přidal kata, dne 13. 02. 2018 ,  0x

 Malá fenka si prošla obrovskou proměnou, která ji vrátila zpět do normálního života
Nepřestávala nadšeně olizovat lidi, kteří ji zachránili...

Když pracovník bahamské záchranné stanice poprvé ostříhal zacuchanou a slepenou srst Millie, byla tato malá psí slečna nadšená. Radostí mu olizovala ruce.

Neudržovaná srst

Dlouhou dobu žila Millie pod tíhou svého neudržovaného kožichu, který se každým dnem více zamotával. Chuchvalce srsti stahovaly její křehkou kůži, a tak pro ni byl každý pohyb velmi obtížný.

Na Millie se ale usmálo štěstí

Millie se dostala k paní Patricii Vazové, člence správní rady záchranné stanice. Ta věděla, že jakmile holčičku spatří, nebude bez ní chtít odejít. A tak se taky stalo.

„Trpěla obrovskými bolestmi, ale byla vděčná,“ líčila Vazová. „Když jsem se s ní poprvé setkala, věděla jsem, že je to ten nejkrásnější pes na světě,“ dodala s úsměvem.

Zlepšení na sebe nenechalo dlouho čekat

Po ostříhání bylo jasné, že je Millie podvyživená. Také měla otevřené rány na předních tlapkách. Během několika týdnů u paní Vazové se její stav zlepšil. Získala sílu a stala se součástí rodiny.

„Následuje mě všude. Je jako můj stín,“ říká Vazová.


I když je Millie malá, brzy si našla mnohem větší kamarády.

Všechna zvířata si ji oblíbila.


Millie si každý den užívá jízdu v golfovém vozíku.

Proměna jako z televize

Kdo ji viděl dříve, nemůže nyní uvěřit vlastním očím. Z nešťastného špinavého chomáče chlupů se vyklubala krásná a spokojená psí slečna. Miluje život a svoji rodinu. A tato láska je silná a oboustranná.


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!