Majiteli z Brna utekl pes, za trest ho přivázal za auto a šlápl na plyn

Smutný pes

Přidal hlinas, dne 1. 11. 2019 ,  0x

Majiteli z Brna utekl pes, za trest ho přivázal za auto a šlápl na plyn

V Želešicích kousek od Brna zaznamenali chování majitele německého ovčáka, které pobouřilo nejen Městské strážníky, ale i mnoho místních lidí.

Všechno začalo útěkem německého ovčáka a následně nálezem odchytové služby městské policie. Místo toho, aby byl majitel nadšený, že se pes NO našel, chtěl ho potrestat. A to opravdu nevhodným způsobem.


Screen z videa, který můžete vidět níže se odehrál v Želešicích minulý patek, Policie ho ale zveřejnila až dnes. Před pár hodinami navíc přidala informaci, že je pes v pořádku a nemá žádné trvalé zranění.

Celé aktuální vyjádření MP:

Upozornění, pejsek je v pořádku,naštěstí se mu nic nestalo.
Bohužel jsme se ještě nesetkali s takovým nepochopitelným, otřesným a neomluvitelným chování majitele psa NO. V pátek na upozornění občana byl námi odchycen pes NO, následně dohledám majitel psa a toho se nám podařilo zkontaktovat. Majitele jsme vyzvali, aby si pejska vyzvedl na služebně. Ten se dostavil v odpoledních hodinách a pejska si převzal. Bohužel jsme netušili co bude následovat. Dnes jsme se dozvěděli, co otřesného následovalo. Pán připevnil svého pejska na autolano a to následně zahákl za svůj vůz a s nebohým pejskem se rozjel. Celá situace byla dnes dohledána na kamerovém systému a předána jako důkazní materiál. Věc je již v řešení orgánů v trestním řízení a doufáme, že bude po zásluze přísně potrestán.Pejsek celou cestu naštěstí přežil. Momentálně se i snažíme aby byl pejsek takovému majiteli odebrán. O tom jak to dopadlo Vás budeme informovat. OpŽ.

Pokud budete v podobném případě svědkem, doporučujeme zasahovat až v krajní nouzi, ideálně pořídit kamerou v mobilním telefonu důkazy a kontaktovat MP na lince 156 a vyčkat jejich příjezdu.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!