Majitel štěněte vystavil inzerát, ve kterém štěně nabízel výměnou za iPhone, ale naštěstí...

Kuriozity

Přidal tony, dne 4. 03. 2018 ,  0x

Majitel štěněte vystavil inzerát, ve kterém štěně nabízel výměnou za iPhone, ale naštěstí...
„Je smutné, že pro lidi nemá štěně žádnou hodnotu.“

Majitel už nechtěl své štěně. To, co opravdu chtěl, byl iPhone. Nedávno přišla Eva Haulová, zakladatelka místního útulku, s šokující zprávou. „Moje kamarádka našla na Facebooku inzerát. Majitel nabízel štěně výměnou za iPhone,“ řekla Haulová. 


Nic neobvyklého

To, že viděla inzerát s nabídkou štěněte, ji tolik nepřekvapilo. Poprvé v životě ale viděla, že ho někdo nabízel výměnou za telefon. Celá situace byla o to horší, že šlo o 14 týdnů staré štěně.

Paní Haulová na nic nečekala a ihned se ozvala autorovi inzerátu. Řekla mu, že má o štěně zájem. Musela za psa zaplatit, odmítla ale dát částku, která by se vyrovnala ceně iPhonu. Štěně pojmenovala Peggy.


Jakmile byla Peggy v bezpečí, Haulová se o ni dobře postarala. Umyla ji, nabídla jí jídlo a začala se sháněním nové rodiny. Takové, která by Peggy milovala.

Šťastný konec

Peggy nemusela dlouho čekat. Za krátký čas se objevila rodina, která z ní byla naprosto okouzlena. Manželé se synem se rozhodli, že si psí mimino vezmou k sobě.


„Tak moc ji zbožňují,“ usmála se Haulová. „Peggy je nejlepší kamarádka malého synka, který si ji hned oblíbil. Jakmile ji uviděl, oznámil, že Peggy bude už navždy jeho,“ dodala. Rodina nedávno přijala ještě dalšího psa. Je krásné vidět ty tři spolu.

Krásné poslání

Haulová má tedy na kontě záchranu dalšího zvířete. Bere to jako své poslání. „Pokud mám možnost zachránit zvíře a změnit jeho život k lepšímu, udělám to,“ řekla odhodlaně.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!