Lidé začali obdivovat barzoje, poznáte proč?

Zábavná videa a obrázky

Přidal gigoo, dne 9. 06. 2020 ,  0x

Lidé začali obdivovat barzoje, poznáte proč?

31 centimetrů! Díky svým31 centimetrů a roztomilému výrazu ho na Instagramu sleduje už 200 tisíc lidí z celého světa. Mluvíme samozřejmě o Borsoi (plemeno psa barzoj), kterého můžete najít pod přezdívkou Erisz.

Na prvním obrázku můžete vidět světového rekordmana, který má nejdelší psí nos (os nasi) na světě. Ale ani další barzojové nezůstávají pozadu. Toho druhého, kterého můžete vidět níže na sociální síti IG sleduje téměř 100 tisíc fanoušků.

Světový rekordman


Snažíme se na sociálních sítích sdílet radost, kterou nám přinesl do našeho domova. Je skvělé, že nás už sleduje tolik lidí.


Barzojové jsou pro svůj úžasný čich a velkou rychlost využívaní k lovu v Rusku již od 17. století. Slovo (plemeno v orig.) Borsoi vlastně znamená v překladu rychlý.


Tihle krasavci váží v dospělosti kolem 45 kg a psi (samci) měří až 85 cm.


Fotogalerie - plemeno Borsoi


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!