Lidé posílají fotky svých mazlíčku umělci, který z nich vytvoří dokonalé Disney postavičky

Zábavná videa a obrázky

Přidal ff, dne 12. 06. 2020 ,  0x

Lidé posílají fotky svých mazlíčku umělci, který z nich vytvoří dokonalé Disney postavičky

Pamatujete si ještě na článek asistenčního psa (zlatého retrívra), který objevil svou oblíbenou Disney postavičku (více čtěte zde).

V podobném úžasu jsou i majitelé čtyřnohých přátel, kteří poslali kanálu pet-disneyfication své fotografie domácích mazlíčku. Umělec profituje pouze z darů od lidí, kteří ho chtějí dobrovolně v jeho práci podpořit.


Pokud i vy chcete mít svého nejlepšího přítele ve formě Disney postavy, můžete mu poslat svou fotografii, třeba budete mít štěstí a zdarma obdržíte vaši kresbu. Jedinou podmínku je, že ji bude moci sdílet i s ostatními na sociálních sítích a dalších kanálech.

Umělec, který kreslí zdarma

Specializuje je se zejména na psy a kočky. Sám o sobě říká:

Vždycky jsem miloval Disneyho a rád jsem kreslil. Nikdy by mě nenapadlo, že se v 22 letech něčím takovým uživím.

Doporučujeme: 101 filmových jmen a kreslených seriálů

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!