Kočky jsou vražednější než psi, tohle je důkaz

Zábavná videa a obrázky

Přidal gregory77, dne 20. 08. 2019 ,  0x

Kočky jsou vražednější než psi, tohle je důkaz

My jako pejskaře nechápeme, proč někdo má raději kočky než psy - nebo na stejné úrovni? Kočky jsou přece namyšlené a sobecké, zatímco psi rádi plní úkoly a jsou věrní.

Abychom zcela nekřivdili kočkám, tak musíme uznat, že jsou i po demostikaci více soběstačné. Ale nejlepší přátelé? To spíše ne.

Ptáte se, proč vydáváme vlastně vůbec první článek zaměřený na kočky? Může za to účet na Instagramu s názvem Owl Kitty, který vytváří originální obsah se sestřihem filmů a Owl Kitty neboli Soví Micinkou.

Podívejte se na videa sami! U každého videa máme uvedený překlad anglického textu do českého jazyka.

Když tvoje kočka... NASTOUPÍ NA SCÉNUKdyž tvoje kočka... JE JEDNIČKA
Když tě tvoje kočka nechce nechat... JÍT DO KOUPELNY SAMOTNÉHOKdyž tě tvoje kočka... OVLÁDÁKočka - fotbalistaKdyž objevíš... NOVÉ VIDEO S KOČKOUKdyž představíš... SVĚTU SVOJE NOVÉ DÍTĚKdyž je tvoje kočka... TRÉNOVANÝ VRAHKdyž je tvoje kočka tak roztomilá, že... JI MUSÍŠ VYFOTITKdyž přijdeš na to, že... JE TO KOČIČÍ-OTČÍMDalší článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!