Kamera zachytila pravé psí přátelství k nemocnému bráškovi...

Kuriozity

Přidal nikii, dne 10. 07. 2020 ,  0x

Kamera zachytila pravé psí přátelství k nemocnému bráškovi...

Pes je nejlepší přítel člověka. Neměli bychom ale zapomínat na to, že přátelství není vztah ryze člověka a psa, resp. psa a člověka.

Přátelství můžeme sledovat i mezi různými druhy zvířat a nemusí jít přímo o interspecifické přátelství (více zde).


Na obrázku výše je Spicky a Roman, oba to jsou psy a jsou staří 6 a 8 let. Od doby, co se poprvé potkali, jsou stále spolu. Všechno dělají společně. Spí, hrají si, chodí na procházky. Bez sebe neudělají ani ránu...

Starší pes onemocněl

Adoptovaný pes Roman (8) ale vážně onemocněl a termín operace měl naplánovaný až za 4 týdny. Majitel se proto rozhodl, že ho chce mít pod kontrolou i v době, kdy zrovna nebude doma. Do domácnosti proto instaloval skrytou kameru.


Video zachytilo něco, co sám majitel nečekal

Na videu můžete vidět, jak si Spicky přistrčil svůj pelíšek blíže - a o pár minut později, mohli ležet na jednom pelechu společně.

Video samo o sobě nepotřebuje žádný komentář...


Dnes už je starší pejsek po operaci. Podle majitele se mu daří skvěle, ale především narkóza dala jeho organismu zabrat a stále je slabší a mnohem unavenější než dříve. Držíme palce, ať je brzy vše při starém!


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!