Jezevčík a mládě tuleně se překvapivě vzájemně velmi oblíbili

Kuriozity

Přidal simii, dne 8. 02. 2020 ,  0x

Jezevčík a mládě tuleně se překvapivě vzájemně velmi oblíbili

Rodina vyrazila na dovolenou a samozřejmě s sebou nezapomněli vzít i nejlepšího přítele - jezevčíka jménem Buddy. Během dovolené navštívili i velké mořské akvárium, které překvapivě umožňovalo i vstup s klidnými psy.

Na dovolené většina z nás hodí stres za hlavou a je více otevřená novým známostech. Funguje to tak i u psů? Možná...

Ať už je to tak nebo ne, tak to nic neubírá na zážitku jezevčíka jménem Sten a jeho rodiny, která začátkem tohoto roku vyjela na dovolenou do Anglie (Cornwall), kde navštívili Cornish Seal Sanctuary.

Příjemným překvapením bylo zjištění, že mohou do mořského akvária tulení i psi, a tak si mohla prohlídku užít společně celá rodina.

Všem spadla brada, když se mládě tuleně a Sten zastavili v jedné poloze

Jak můžete vidět na obrázku níže.


Jak se za chvíli ukázalo, nešlo o nic příliš neobvyklého. Reakce jezevčíka si všimla tamní ošetřovatelka tulení, která situaci vysvětlila:

To je Ayla, samičí mládě tuleně. Nejen přes sklo miluje interakce s lidmi a obzvláště se psy, vysvětlila Georgina Shannon.


Fotografie těchto dvou nejlepších přátel si oblíbili všichni rodinní přátelé


A jakmile fotografie zveřejnili na svém FB účtu...


...strhla se lavina pozitivních reakcí.Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!