Jaký pán takový pes? Tyto fotografie to potvrzují!

Zábavná videa a obrázky

Přidal terez, dne 3. 12. 2018 ,  0x

Jaký pán takový pes? Tyto fotografie to potvrzují!

Jaký pán, takový pes… Zdá se, že je tohle pořekadlo pravdivé. Ptáte se proč? Podívejte se na tuto sérii fotografií, kterou vytvořil britský fotograf Gerrard Gethings. Je známý hlavně skrz úžasné portréty zvířat, které jsou plné života.

V tomto projektu se Gerrard nezaměřuje pouze na zvířata, ale i na lidi. Spároval několik lidí s jejich domácími mazlíčky a vytvořil jedinečné portréty, které vyzdvihují jejich podobnost. Pokud si myslíte, že by se z fotografií dalo vytvořit skvělé pexeso, nejste daleko od pravdy. Společenská hra „Vypadáte jako váš pes?“ (orig. „Do You Look Like Your Dog?“) vyšla na začátku září a obsahuje všech 25 portrétů.

1. Benji a Harper (Schnoodle – knírač + pudl)


2. Sergei a Spike (Sibiřský husky)


3. François a Antoine (Francouzský buldoček)


4. Harry a Hattie (Italský spinone)


5. Henry a Hope (Afghánský chrt)


6. Jessica a Buddy (Bišonek)


7. Cenk a Horst (Knírač)


8. Elle a Yasmin Le Bon (Puli)


9. Monica a Reggie (Čau-Čau)


10. Charlotte a Caspar (Čínský chocholatý pes)

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!