Jakmile se pes, kočky a krysy potkali, stali se z nich nejlepší přátelé

Kuriozity

Přidal valenka21, dne 15. 01. 2018 ,  0x

Jakmile se pes, kočky a krysy potkali, stali se z nich nejlepší přátelé

„Jen co se potkali, hned si padli do oka. Jsou to moji kluci a já je miluji nejvíc na světě,“ usmívá se Lucie Lopezová. Když adoptovala psa Bishopa, byla překvapená, jak moc jí dokáže zlepšit náladu. Okamžitě si život s ním zamilovala. Nakonec u ní skončilo celkem pět různých zvířecích mazlíčků, kteří se i přes své odlišnosti stali nerozlučnými parťáky.

Bishop nejspíš nepocházel z dobrých podmínek, protože se z počátku neuměl správně chovat. Na vycházkách honil veverky a vyjížděl po ostatních psech. Lucii stálo spoustu lásky a trpělivosti, než mu pomohla překonat jeho problémy. Brzy se z něho stal úplně jiný pes, tolik odlišný od toho, kterého si dovezla z útulku. Když se naskytla nečekaná možnost pořídit si domů ještě kotě, Lucie se to rozhodla risknout. Doufala, že Bishop už je natolik dospělý a rozumný, že malé koťátko přijme a ujme se role staršího bráchy.


Opuštěná koťátka

Jednoho dne Lucii zavolali její přátelé, že našli na dálnici dvě opuštěná koťata. Lucie je chtěla zachránit, rozhodla se ale, že si jedno z nich, malého Douga, nechá. O druhé kotě se postarali kamarádi. Obavy, jak Bishop Douga přijme, byly zcela zbytečné.

„Vzala jsem kotě domů, položila ho vedle Bishopa, a ti dva si okamžitě padli do oka,“ řekla Lucie.

V srdci je místa dost

Krátce poté, co se Doug stal členem rodiny, přibyl ještě kocourek Simba. Lucie měla tedy dvě kočky a psa, což by pro většinu lidí mohlo být dostačující. Ona ale věděla, že všechny tři kluky bezmezně miluje, ale stále je v jejím srdci místečko pro další zvířata. Za pár týdnů tedy přivezla domů dvě rozromilé krysy, které pojmenovala Joey a Chandler.

Nejlepší kamarádi

I když jsou všichni její mazlíčci zcela odlišní, vycházejí spolu až překvapivě dobře. Mají se rádi, nedají na sebe dopustit a respektují se. Bishop a kočky dokonce nemají problém s tím, že po nich krysy běhají a hrají si s nimi. Všichni se drží pohromadě a jsou rádi, když mohou být spolu.


„Jednou Simba dokonce vlezl do krysí klece a zdřímnul si tam,“ smála se Lucie.

Hodně lidí je šokováno, když slyší o tak zvláštním soužití. Myslí si, že to musí být velice obtížné, Lucie v tom však nevidí žádný problém.


„Lidé jsou často překvapeni,“ řekla Lucie. „Psi a kočky? Krysy a kočky? Jde to vůbec dohromady? Všichni se mě ptají, jak jsem je dokázala dát dohromady. Já ale popravdě nevím. Nemusela jsem dělat nic zvláštního, prostě si sedli. Jsou to zkrátka moji nejlepší kámoši a já je všechny moc miluji.“

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!