Jak se vidíte Vy vs. jak Vás vidí pes? (10+ zábavných ilustrací)

Zábavná videa a obrázky

Přidal xenonka, dne 23. 12. 2016 ,  0x


Všichni víme, co si o nás myslí kočky. Nenávidí nás a chtějí vyhubit celou lidskou rasu. Ale to neplatí v případě, že je nakrmíme včas. Ale jak je to se psy? Přemýšleli jste někdy nad tím, jak vnímají konkrétní situaci?

Kreslířka Kelly A. zachytila 11 typických okamžiků psů s jejich majiteli. „Pohlížíme na psy jako na rovnocenné partnery v tom smyslu, že vnímají okolní věci stejně jako my. Ale skutečnost je podle mě odlišná. Chápu, že je snadné zapomenout na to, že ze psí perspektivy vypadá vše zcela jinak. Zachytila jsem pro mě 11 typických okamžiků, kdy si pes musí myslet něco zcela jiného než by si myslel člověk. Snad se Vám budou líbit,“ sděluje autorka Kelly A.

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

Podívejte se na ilustraci: 7 rozdílů mezi milovníky a rodiči psů


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!