7 rozdílů mezi milovníky psů a rodiči psů

Zábavná videa a obrázky

Přidal frikolka, dne 18. 12. 2016 ,  0x


Řekněme, že jste psí milovník. Koukáte na roztomilá videa na Youtube, usínáte v pohodlí prostorné a pohodlné postele. Naproti tomu má psí rodič na sledování videí méně času a v posteli méně místa - zde samozřejmě záleží na psovi (ještě určitě musím poznamenat, že spánek v posteli se psem není tak rozkošný, jak se na první pohled může zdát). To je pouze jedna z mnoha ilustrací Kelly Angel.

Jste psí milovník nebo psí rodič? Anebo snad zvládáte obojí? Abyste z obrázků nezískali špatný pocit - mějte na paměti, že život se psy, ať už si užijete sebevíc stresu, přináší páníčkům mnoho štěstí a nekonečnou věrnost, a to v každém případě!

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!