Já a můj pes prozkoumáváme opuštěná místa Evropy

Zábavná videa a obrázky

Přidal fejky-y, dne 5. 01. 2017 ,  0x

Já a můj pes prozkoumáváme opuštěná místa Evropy

Moje kroky se až příliš hlasitě linou opuštěnou halou. Všechny dveře jsou zavřené. Otevřu ty nejbližší a jsem v úžasu. Tak tohle jsem rozhodně nečekal - vše v rozkladu, ale zachované, starý kočárek, nádherná tapeta a stará ptačí klec.

Do této doby byla úplně zticha. Mohla kdykoliv zaštěkat nebo na sebe jinak upozornit. Ale nyní jí čeká trocha zábavy, půjde dělat svoji práci. Čas na to dělat to, co jí jde nejlépe, pózování. Jmenuje se Claire, je to moje múza.

Claire je tříletý bulteriér. Ona v sobě ale nevidí psa, nýbrž humánní bytost. Za poslední dva roky jsme společně navštívili stovky opuštěných budov napříč celou Evropou. Mj. jsme byli ve vězení, na vojenských základnách, na letištích, v dolech, kostelech, vilách, nemocnicích nebo v opuštěných klášterech.

Více informací o autorovi na jeho Instagramu

„Zoufalá manželka“

„Orient expres“

„Vypadám opravdu dokonale“

„Pojďte na prohlídku k doktorovi“

„Pojďme ztropit nějakou neplechu“

„Chceš si hrát?“

„Anglický pacient“

„Čas vzlétnout!“

„Jen my dva“

„Zazpívej“

„Období nevinnosti“

„Školní léta“

„V noci před ránem poté“

„Další dveře, další neznámá“

„Věřím ve psy“

„Královna svého paláce“

„Vnesla jsi do mého světla barvu“

„Barvy jsou jasnější, když otevřete mysl“

„Mycí děva“

„Sladké sny“


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!