Husky, kterého chovatel vrátil kvůli jeho pohledu, se nyní stal internetovou hvězdou

Zábavná videa a obrázky

Přidal lolila, dne 24. 01. 2020 ,  0x

Husky, kterého chovatel vrátil kvůli jeho pohledu, se nyní stal internetovou hvězdou

Sibiřský husky je úžasné plemeno, o kterém jsme shrnuli podrobné informace v sekci plemena psů.

Ne každý pes je ale stejný - každý je originál, ať už je to voříšek nebo čistokrevný pes s průkazem původu (PP).

Když si pořizujete psa za desítky tisíc, vždy je dodatkem kupní smlouva. Bývá zvykem, že minimálně do měsíce může kupující, pokud se vyskytnou tzv. skryté vady, psa chovateli vrátit. A přesně to se stalo i (aktuální internetové hvězdě) huskymu jménem Jubby.


Jak jsme se později dozvěděli, právě kvůli atypickému vzhledu, nedostal Jubby bonitaci, a tak nemůže být uchovněný (nemůže mít potomky s průkazem původu).

Vím, že mu ho minulí dva majitelé vrátili. Nevím, co čekali, jeho originální pohled byl vidět podle fotek už od štěněte, říká Jubbyho nový majitel.


Teď už je husky doma

Popravdě, původně jsem chtěl psa na chov, ale když jsem Jubbyho viděl a dozvěděl se, že ho dva lidé vrátili a od majitele ho nikdo nechce ani zadarmo. Rád jsem se ho ujal. Naše fotografie na Facebooku mají tísíce sdílení, což bych nikdy nečekal...

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!