Firma vyrábí bačkory, ale poznáte, co je bačkora a co pes

Zábavná videa a obrázky

Přidal lulku, dne 25. 01. 2019 ,  0x


Psi a obecně zvířata jsou nenahraditelní, tedy alespoň co se týká jejich povahy a přínosu. Jsou s Vámi, když chcete jít ven, přitulí se, když je Vám smutno a v každém případě zvednou člověku náladu. Ať už jde o canisterapii v praxi nebo o lenošení na (u) gauči.

Abychom jim to vše oplatili, snažíme se poskytnout to nejlepší krmivo, pestré pamlsky… Ale někteří zašli ještě dál - dělají jejich přesnou kopii. Asi proto, aby s nimi jejich majitel mohl být neustále.

Ve výrobě kopií našich nejlepších přátel zašla firma Cuddle Clones rozhodně nejdále. Nedávno uveřejnili novou řadu - ručně dělané bačkory na míru. Výroba na zakázku trvá 8 týdnů a cena je vysoká (cca 4500 Kč). Ale pro mnohé majitele to jednoduše stojí za to! A co vy, co si o tom myslíte?

#1


#2


#3


#4


#5


#6


#7


#8


#9


#10


#11


#12


#13


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!