Fenka, kterou děti krmily kokainem, dostala nový skvělý start do života

Kuriozity

Přidal lentilka, dne 8. 04. 2018 ,  0x

Fenka, kterou děti krmily kokainem, dostala nový skvělý start do života
Miluje svoji novou rodinu. Dokonce si poprvé v životě hrála s míčkem.

Ležela nehybně na chodníku před známým domem feťáků. Fenka Suzi téměř nebyla při vědomí...


Testy potvrdily nejhorší

Zvědaví kolemjdoucí kontaktovali městskou policii. Mysleli si, že byly Suzi podávány drogy. A následné testy bohužel potvrdily jejich podezření. V psím těle byl nalezen kokain a THC.  Suzi byla okamžitě převezena k nejbližšímu veterináři. Ten jí podával tekutiny a snažil se tím dostat drogy pryč z jejího těla. Svým odhadem stanovil, že je Suzi pouze rok stará. 


Strašný stav

„Když se u nás objevila, nebyla schopna chodit, stát, jíst ani pít,“ řekl Karel Rentz, ředitel záchranné stanice. „Nevěděla, co se děje. Téměř nereagovala. Naši veterináři byli v šoku. Něco takového nikdy neviděli,“ dodal smutně.


Naděje na lepší zítřky

Po několika dnech se stav Suzi obrátil k lepšímu. Začala se projevovat její milá povaha. Lékaři z ní byli nadšeni. Hrála si venku s hračkami. Působila tak šťastně, oproti prvnímu dni to byl obrovský rozdíl. Vypadalo to, jak kdyby viděla hračky poprvé v životě.

Její milá povaha okouzlila každého z nás.

Přes všechno to utrpení byla k lidem milá a důvěřivá.

Věříte v karmu?

O její osud se začala zajímat rodina, která chtěla adoptovat dle jejich slov jakékoliv zvíře v nouzi. Tito lidé se na ni přijeli podívat, a byla to láska na první pohled. Okamžitě si Suzi zamilovali, a také ona je.


Matka rodiny, paní Rusnoková, nemohla uvěřit tomuto osudovému setkání. „Měli jsme v rodině už jednu fenku. Jmenovala se Suzi a měla úplně stejnou barvu. To prostě musí být osud,“ usmála se.

Úplné uzdravení

Suzi dostala ještě pár týdnů na úplné zotavení. Vše šlo hladce, a tak se začínala dostávat do té správné kondice. Nyní je úplně zdravá. Jedině malé vyholené místo s jizvou na přední noze jí bude připomínat tohle šílené utrpení, kterým si statečná fenka musela projít.


Zanedlouho po karanténě odjela do své nové rodiny.

„Přizpůsobila se našemu životu opravdu skvěle,“ sdělila Rusnoková. „Je hodná, spokojená a nesmírně vděčná. Jsme velice rádi, že nám ji osud přihrál do cesty. Vím, že to tak mělo být,“ dodala šťastně.


Když zrovna neběhá s míčkem v tlamě nebo si nehraje se svým novým tátou, pobíhá po dvoře a válí sudy na trávě. Tak, jako každý jiný šťastný pes.


Najít milující rodinu a zázemí si opravdu zasloužila.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!