FedEx má novou konkurenční výhodu, zásilky mu doručují jezevčíci

Zábavná videa a obrázky

Přidal nikii, dne 27. 05. 2020 ,  0x

FedEx má novou konkurenční výhodu, zásilky mu doručují jezevčíci

Již dříve jsme se zmínili o tom, že pokud jste milovník psů a nechcete zrovna pracovat v útulku nebo jinde jako prodavač, veterinář atp. Stojí za to se zamyslet nad profesí pošťáka, listonoše nebo kurýra (více zde).

Jako pošťák byste měli mít ke zvířatům pozitivní přístup, podobně jako pošťák, který denně doručuje přes celou psí smečku.

Pes jako pošťák

Koko a Chorizo, dva jezevčíci, kteří možná zahájili nový trend, kteří ocení každý pejskař. Zaměstnanec FedExu se totiž, že je bude brát s sebou do práce. Co na to říká kurýrní služba, to se nám nepodařilo zjistit.

Každý zaměstnanec musí být během vykonávání činnosti v pracovním oděvu. To jsem samozřejmě neopomenul, říká jejich majitel.

To jsou oni, Koko a Čori


„Vždycky jsem chtěl adoptovat nějaké dva jezevčíky. Až teď, během koronaviru, se jich někdo vzdal, bral jsem to jako signál k adopci.“


Někdy si s nimi lehnu do kotce, aby to brali pouze jako místo, kde mohou v klidu odpočívat.


Věděl jsem, že se psy z útulku mohou být problémy. Takové úžasňáky jsem si ani nevysnil.


Když se s lidmi, kterým doručuji dobře znám a balík je malý, nechám je Kokovi donést, ten to zvládá lépe a se zásilkou, na rozdíl od Čoriho, neutíká pryč.


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!