Dokonale nedokonalí chlupáči očima profesionálního fotografa (10+ obrázků)

Smutný pes

Přidal hlavacova-jana, dne 28. 07. 2019 ,  0x

Dokonale nedokonalí chlupáči očima profesionálního fotografa (10+ obrázků)

Seznamte se s Bali Pipem, hravým štěňátkem zachráněným z ulic Bali, který trpí prašivinou; slepým, ale věrným psem Shazzou; Raulem, který trpí částečnou paralýzou a mnohými dalšími pejsky. Všichni jsou k vidění v nové knize zvířecího fotografa Alexe Cearnse. Následující fotky dokonale nedokonalých pejsků vás mohou inspirovat k tak potřebné adopci. Najdou si místo ve vašem srdci tím, jak pejsci překonávají fyzická protivenství. Cearns umělecky zachycuje krásu jejich ducha – jejich roztomilost, odolnost a sílu.

Jedním z mých cílů jako zvířecího fotografa je zachytit roztomilou jemnost, která se schovává v každém živém tvoru. Ta dělá z každého zvířete drahocenné a jedinečné stvoření. Miluji každé zvíře, které mám tu výsadu fotografovat. Avšak ta zvířata, která jsou vnímána jako „jiná“, mají v mém srdci zvláštní místo. To jsou ti, kteří ztratili nohu, narodili se bez očí nebo mají jizvy vykazující bývalé zneužívání,“ říká Cearns. „Většina zvířat se se svým postižením sžije, přizpůsobí se mu bez stížností a přežije. Navíc tato zvířata chtějí být zapojena do všeho, chtějí si hrát a být milováni, stejně jako ostatní domácí mazlíčci.“

Kniha fotografa Alexe Cearnse je určena všem milovníkům psů, kteří se nebojí vidět krásu v nedokonalosti. Navíc část výtěžku z knihy bude věnována nadaci na boj proti rakovině u zvířat.

#1 Aryah, který byl jako štěně rozdrcen v děloze 


#2 Bali Pip, který trpí prašivinou #3 Mya, která je slepá 


#4 Dot, který přišel o oko 

#5 Jessie, která miluje svůj vozíček


#6 Vegemite, který přišel o oko


#8 Bandit, který se stal obětí útoku kyselinou#9 Reuben a Keisha se svými vozíčky


#10 Penina štěňata, která mají prašivinu


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!