Co nemá meze? ... Psí věrnost

Smutný pes

Přidal dominik, dne 11. 11. 2016 ,  0x


Myslíte si, že za peníze si štěstí nekoupíte? To jste asi zapomněli na štěňata. ツ Po prvním přivezení štěněte domů přichází na řadu radost, štěstí, roztomilost, láska a obrovské pouto. Jasně, při pubertě psa si každý páníček užije spoustu stresu, ale rozhodně to stojí za to.

Ale každý příběh jednou končí. Pokud odejde pejsek, můžeme, alespoň z části, nahradit chybějící kousek novým čtyřnohým kámošem. Ale narozdíl od nás, psi, ať už pochopí nebo si nepřipustí, že se páníček už nikdy nevrátí, nikdy nepřestanou doufat.

Na světě jsou tisíce důkazů psí věrnosti, která je mnohdy mnohonásobně větší než ta lidská. Na jednu stranu, je hrozné sledovat, jak pes strádá, ale na druhou stranu - je užásné sledovat ohromnou míru psí věrnosti.

Ani ne před dvěma týdny jsme pro Vás uveřejnili příběhy psí věrnosti (více ZDE). Všechny články, videa, fotky jsou ale pouze střípkem oproti skutečnosti.


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!