Bezdomovec se znovu shledal se svým psem, když si myslel, že už se znovu nikdy neuvidí

Kuriozity

Přidal monikas123, dne 20. 09. 2019 ,  0x

Bezdomovec se znovu shledal se svým psem, když si myslel, že už se znovu nikdy neuvidí

Každý pes je originál. To stejné platí i u lidí.

Například o bezdomovcích kolují historky o tom, že mají psy jen kvůli tomu, aby jejich žebrání bylo úspěšnější. Někteří údajně lámou psům nohy, aby z toho těžili oni sami...

Ale jak už jsme psali hned ze začátku - každý z nás je originál.

Například tento příběh bezdomovce a psa mluví za sebe pouze fotografií. Na které vidíme dobře živeného psa v perfektní kondici a od pohledu nemocného muže. Sám říká, že život na ulici mu nevadí. Dle jeho slov prožívá aktuálně horší časy, ale nikdy si nepotrpěl na hmotných věcích. Aktuálně mu prý stačí, že jeho srdce naplňuje jeho nejlepší přítel. Který jak už nyní všichni víme, se našel!


Bobby se ztratil před týdnem, sám muž bez domova si myslel, že už se spolu nikdy neuvidí. Předpokládal, že psa někdo ukradl z hloupé srandy, psa zabil třeba na maso. Hlavu měl plnou černých myšlenek. Navzdory tomu vzal poslední peníze a nechal vytisknout letáky, kterými ověsil celé okolí.

Přesně po týdnu se Bobby dostal do útulku a zaměstnanci si všimli, že vypadá přesně jako ten pes, který je všude kolem na letácích. A už jen podle průběhu shledání si mohli být jistí.

A co vy, co si myslíte o psech, kteří žijí s bezdomovci?

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!