Asistenční pes měl úžasnou reakci na hovor od majitelky

Zábavná videa a obrázky

Přidal patras, dne 13. 07. 2019 ,  0x

Asistenční pes měl úžasnou reakci na hovor od majitelky

Seznamte se s Maxíkem! Navzdory svému jménu je to fenka, která své majitelce každý den pomáhá se všedním životem, je to totiž atestovaný asistenční pes pro tělesně postižené.

Od prvního okamžiku, kdy se tito dva uviděli, už jsou následně stále spolu. Kateřina má totiž štěstí, na její práci stačí home office, práce z domu, díky tomu může být se svým asistenčním psem opravdu neustále.


„Maxík mi pomáhá, bez ní bych nemohla fungovat. Kdybych se ohnula, mohla bych být ihned v kritickém stavu v důsledku dislokace nebo extrémního poklesu krevního tlaku. Maxík mi cokoliv podá. A popravdě, věci mi padají vcelku často. Bez ní bych to nezvládla.“


Zmiňovanou nemocí je tzv. Ehlersův-Danlosův syndrom, který je dědičný a velmi vzácný. Mj. způsobuje právě ochablost a velkou kloubní flexibilitu, ochablost, malátnost, lehkou zranitelnou, vysokou elasticitu kůže, cév a degeneraci krevních destiček.


„Za poslední dny u mě ale došlo ke zdravotním komplikacím a musela jsem jet na rehabilitace, kam kvůli možnosti infekce mají psi zakázáni vstup.Ještě před samotnou rehabilitací jsem Maxíkovi volala, podívejte se na její reakci!“


Podívejte se na video


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!