Adoptovala starého psa, protože vypadal stejně jako její pes z dětství, pak zjistila, že jde o stejného psa

Kuriozity

Přidal gregory77, dne 13. 09. 2019 ,  0x

Adoptovala starého psa, protože vypadal stejně jako její pes z dětství, pak zjistila, že jde o stejného psa

Ztráta nejlepšího přítele je vždy složitá. A vlastně vůbec nezáleží na tom, zda jde o milovaného psa nebo člověka. Ztráta vždy zabolí.

Mnozí z nás by udělali cokoliv, aby mohli vrátit čas a znovu s ním nebo s ní být. Ale není to možné. Ovšem to neplatí pro tuto šťastnou ženu, která před více jak 7 lety přišla o svého psa.

Dnes se rozhodla, že si pořídí psa nového a zároveň nějakého zachrání - adopcí psa z útulku.


„Když jsem byla malá, měli jsme problémy, museli jsme se stěhovat a v novém bytě jsme psa mít nemohli. Museli jsme se ho vzdát. Byl to jeden z nejtěžších okamžiků v mém životě. Dnes, po sedmi letech se všechno obrátilo v dobrou stránku.“


„Jakmile jsem ho viděla, nepřemýšlela jsem a ihned ho adoptovala. Moc mi připomínal mého psa z dětství.“


Pak do sebe začaly zapadat malé detaily a po pár dnech si byla jistá, že jde o stejného psa. Přečtěte si vysvětlení majitelky:

Prvním dílem skládaček je datum narození, které sedělo přesně na den. Ovšem to může být stále náhoda. Mojí milovanou fenku jsme přeci dali do úplně jiného útulku, v jiném městě....

Když jsem byla malá, u rodičů jsem si vyprosila psa. Fenku jménem Sára jsem si k smrti zamilovala. Ale jednoho dne přišel zlom. Můj táta dostal nové zaměstnání a my se museli stěhovat. A v bytě pes být nemohl. Byl to jeden z nejtěžších okamžiků v mém životě.

Takže po 4 letech společného života přišlo těžké loučení. Na Facebooku jsem si prohlížela před týdnem psi k adopci - a jedna fenka vypadala úplně stejně jako Sára, dokonce měla stejná jméno. Řekla jsem si, že je to znamení, že se půjdu do útulku podívat.

Když jsme dorazili do útulku. Cítila jsem velké emoce. Chovala se úplně stejně jako moje fenka z dětství. Když jsme dojeli domů, jakoby to tam znala. A především do sebe postupně zapadaly malinkaté drobnosti, protože se chovala NAPROSTO stejně jako čtyřletá fenka, se kterou jsem se před 7 lety rozloučila.


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!