30 obrázků, které odkrývají nerozlučné přátelství psa a sovy, vás zahřejí u srdce ♥

Kuriozity

Přidal ronnie, dne 20. 02. 2018 ,  0x

30 obrázků, které odkrývají nerozlučné přátelství psa a sovy, vás zahřejí u srdce ♥
Některá přátelství se mohou zdát jako neskutečná. O to více ale překvapí a zahřejí u srdce.

Přátelství mezi Ingem a Polou již trvá více než 5 let. Dnes vám přinášíme ty nejzajímavější fotografie této nerozlučné dvojice.

Pes Ingo a sova Pola patří do rodiny paní Terezy Brandové, která je vynikající fotografkou. Říká jim chlupaté a opeřené štěstí. A právě tito dva jsou perfektními modely pro zachycování krásných snímků, Tereza B. přiznává, že žádný jiný motiv ji nikdy neoslovil více. Fotografie zobrazují nádherné a nečekané okamžiky, které mohou nastat mezi dvěma extrémně odlišnými druhy.

„Už od dětství jsem milovala zvířata,“ svěřila se Brandová.

„Moje rodina ale ne. Když jsem byla malá, přinášela jsem si domů různé domácí mazlíčky. Ty jsem pak ukrývala před svými rodiči a starala se o ně,“ vzpomíná.

Brandová totiž miluje krásu, sílu, věrnost a odvahu zvířecího přátelství. Právě tyto emoce se na každém snímku snaží zachytit. Mnoho lidí by se podle ní mělo od podobných přátelstvích brát příklad.

FACEBOOKU

#1

#2
#3
#4
5#
#6
#7
#8
#9
#10
#11
#12
#13
#14
#15
#16
#17
#18
#19
#20
#21
#22
#23
#24
#25
#26
#27
#28
#29
#30

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!