3 videa, která Vás nejvíce pobavila a zahřála u srdce za rok 2017

Zábavná videa a obrázky

Přidal zorka, dne 10. 01. 2018 ,  0x

3 videa, která Vás nejvíce pobavila a zahřála u srdce za rok 2017

Radost, štěstí, smutek, naděje… Minulý rok nám přinesl mnohé. Od našich čtenářů jsme se například dozvěděli, že někdy žádný lék nepomůže a vyřeší to heřmánek nebo že největší radost má pes ze shledání se svým páníčkem.

Na druhé straně jsme se také ze zákonů a vyhlášek dozvěděli, že i přes pokyny Úřadu na ochranu zvířat je prodej psů a koček ve zverimexech možný. V důsledku čeho byly stíháni lidé, kteří na prodej (né-zcela vhodným) způsobem na sociálních sítích upozornili, nikoliv majitel zverimexu.

Nepřehlédněte článek: TOP3 psí videa 2016

A jaké video mělo na našem YT za rok 2017 největší sledovanost? Byly to reklamy. Ale opravdu vtipné a originální, které Vás pobaví anebo Vás donutí se zamyslet, třeba nad smyslem života.

Druhé video, vlastně příběh psa ze skládky vidělo již přes 150 tisíc lidí.

Ty nejzajímavější záchrany psů jsme pro Vás shrnuli do jednoho videa

ZDE naleznete úplný žebříček videí

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!