2 roky posílal dopisy, které nikdy nedorazily. Potažmo za to mohli psi

Kuriozity

Přidal gogogoh, dne 1. 11. 2016 ,  0x

2 roky posílal dopisy, které nikdy nedorazily. Potažmo za to mohli psi

Starší pán z oblasti Severní Yorkshire (v severovýchodní Anglii) poslal během dvou let kolem stovky dopisů, které příjemcům nikdy nedorazily.

Díky tomu, že se jednalo o 91-letého pána, jeho blízcí si mysleli, že se pouze spletl a obálky, obvykle s přáním ke svátku, narozeninám či Vánocům, nikdy nezaslal. Ale on si byl jistý, že dopisy do schránky hodil, proto podal hned několik stížností na tamní poštu.

Celý začarovaný kruh přerušila žena, která si všimla, že důchodce hází obálku do koše, zaklepala mu na rameno a zeptala se, proč to dělá.

Na jeho obranu, v Anglii jsou odpadkové koše na psí výkaly velmi podobné s poštovními schránkami.

K celé situaci se pán vyjádřil: „Myslel jsem si, že se slečna smíchy rozbrečí, když jsem jí řekl, co dělám. Držela mě za ruku a řekla mi, že poštovní schránka je na druhé straně silnice.”

„Nemám nejlepší zrak. Vsadím se, že nejsem jediný důchodce, který se nechal zmást. Ty schránky a odpadkové koše prostě neměli dávat tak blízko k sobě.”

Jakmile zjistil, že se spletl tak informoval tamní poštu, že mohou zastavit vyšetřování důvodu, kam se ztratily stovky dopisů, které nikdy nezastihly příjemce....


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!