15x Jak retrívři dokazují, že jsou ti nejlepší psi vůbec

Zábavná videa a obrázky

Přidal irus, dne 8. 03. 2018 ,  0x

15x Jak retrívři dokazují, že jsou ti nejlepší psi vůbec

Ať už labradorský, zlatý retrívr nebo jiný z početné skupiny retrívru, všichni nám dokazují dvě hlavní věci: jejich přátelskou a milou povahu.

Kromě úctyhodné povahy, ze které bychom si měli brát příklad, nás neustále překvapují svojí inteligencí. Jedním ze společných předků je novofundlandský pes, kteří před stovkami let pomáhali rybářům a lovcům zvěře jako spolehliví přinašeči. Labradoři a zlatí retrívři jsou dnes po celé Evropě nejvíce používáni jako slepečtí nebo canisterapeutičtí psi.

Kromě lovu a čichání zvěře nebo drbání a mazlení milují, když správně splní úkol, a udělají tak svému páníčkovi radost. Psí úsměv pro vás dnes vybral ty nejzajímavější momentky retrívrů. Máte doma také retrívra? Pošlete nám svou momentku na náš Facebook Psí úsměv.

#1 Doslova fascinovaní zlatí retrívři


#2 Tohle je štěně jménem Bref, budoucí pomocník


#3 „Myslím, že jsem na Vánoce neměl tak jíst...“


#4 Když je labradorovi horko


#5 Roztomilé mateřské znaménko štěněte zlatého retrívra 


#6 Ahoj!


#7 „Ještě víc toho pamlsku, prosím!“


#8 „Jsem si jistý, že si myslí, že je kočka….“#9 „Náš Ralfík, poprvé venku. Je to pašák 11/10.“ 


#10 Když zachytíte momentku, která se už nebude opakovat
Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!