11x PŘED a POTÉ: proměny zachráněných psů

Smutný pes

Přidal jumanjiii, dne 18. 11. 2016 ,  0x


Čas od času Vám přineseme příběh o záchraně psa, psů a někdy i tisíce psů. Dnes se ale podíváme na 11 krátkých příběhů se šťastným koncem. Vizuální proměny psů jsou často slovně nepopsatelné.

Všechny zachráněné pejsky něco spojuje, a to nejen živočišný druh. Všichni na tom byli velmi zle, ale našel se někdo, kdo je nepřehlížel a věnoval jim potřebnou péči a lásku.

#1 Pejsek Rasta

Tento pejsek byl nalezen na ulici v Montrealu. Téměř nebylo možné rozpoznat, že se jedná o psa. Ale podívejte se, jak vypadá dnes!

#2 Pes Milly

Milly byl nalezen na smetišti, kde neustále ležel na jednom místě. Téměř se nemohl pohnout. Nyní se má Milly báječně, je zdraví, netrpí hlady a žije s novou rodinou s obrovskou zahradou.

#3 Fenka Kenzi

Kenzi přivezli do španělského útulku pro psy. Její přeměna v krásnou fenku působí opravdu blahodárně. Naděje vždy umírá poslední.

#4 Štěně Ellen

Ani ne dvouročního psa přinesla jednoho dne trojce mladíků do právě zavírajícího útulku. Štěně mělo tak hustou a dlouhou srst, že si ji začalo vykusovat s kořeny chlupů. Ale naštěstí našlo pomoc a dnes jsou mu dva roky a může se volně pohybovat a nijak nestrádá!

#5 Fenka Dolly

Tuto fenku našla jedna žena v Los Angeles, právě když fenka převrhla popelnici a začala se přehrabovat v odpadcích. Po sestřihu fence nezbyla ani ⅓ původní váhy.

#6 Štěně Theo

Majitelé Thea opustili dům a štěňátko nechali na místě. Theo žil více než jeden rok na ulici. Naštěstí se ho ujali dobrovolníci z útulku a našli mu nové majitele.

#7 Roztomilá fenka Betty

Majitelé se o ni nestarali. Naštěstí si toho všimli sousedé a fenky se ujali.

#8 Pejsek Woody

Woodymu zemřel majitel a nikdo z rodiny se o něj nezajímal. Po 4 měsících na ulici našel dobrou duši, která se ho ujala, a to i přesto, že během těchto 4 měsíců oslepl na jedno oko. Dnes je ale šťastný, přestože se z počátku velmi bál všech lidí.

#9 Tres, úžasný pudl

Dvouletá fenka pudla našel motorkář u silnici a rozhodl se, že jí musí pomoci. Kvůli huňaté a neudržované srsti fenka již téměř chodit. Ovšem jakmile ji veterinář zbavil 10 kg hmotnosti, stal se z Tres nový šťastný pes.

#10 Fenka Ala

Alu přivezli do útulku. Bylo vlastně i obtížné rozpoznat, zda se jedná opravdu o psa, resp. fenku. Dostala antibiotika, nespočet injekcí a nakonec se zjistilo, že jde v podstatě ještě o štěně. Nakonec vše dobře skončilo a po měsíci v útulku ji adoptovali noví majitelé.

#11 Štěně BoBo

Tento pejsek byl nalezen na silnici na Floridě. Byl celý mokrý a páchl močí. Poté, co ho vzali do péče nůžky a hřeben, vypadá rozkošně!

Podívejte se zde na další PROMĚNY ZACHRÁNĚNÝCH PSŮ


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!