10 komiksů, které zvedají povědomí o opuštěných psech

Smutný pes

Přidal gorgoo, dne 11. 06. 2019 ,  0x

10 komiksů, které zvedají povědomí o opuštěných psech

Prázdniny se pomalu, ale jistě blíží. Pro většinu z nás to znamená období zábavy, radosti, a především dlouhé doby odpočinku. Pro mnoho psů a jiných zvířat to ale znamená pravý opak. Největší problémy s nárůstem opuštěných zvířat během letních prázdnin (z evropských států) má Francie, kde v toto období přibude na ulicích přibližně 100 tisíc psů. Tohle číslo je opravdu alarmující, když si uvědomíme, že jde pouze o letní období jednoho roku. V České a Slovenské republice tyto statistiky neexistují.

Dle nové studie je hlavním důvodem nemožnost, resp. neschopnost nebo neochota najít útulek, organizaci nebo jednotlivce, který by se o psy, během dovolené majitelů, postaral. Majitelé tedy raději nechají psa na ulici, než aby přišli o svou dovolenou. Někteří ze psů jsou díky zdravotním komplikacím po převozu do útulku navíc uspáni.

#1 Spasitel z nejznámějšího animovaného seriálu [Simpsonovi]

#2 Idefix [Asterix a Obelix]

#3 Scooby [Scooby-Doo!]

#4 Postavička jménem Pikaču [Pokémon]

#5 Dug [Vzhůru do oblak]

#6 Snoopy [Snoopy, vrať se!] 

#7 Pluto [Mickey Mouse]

#8 Bobby a Bill

#9 TinTin

#10 Lucky Luke

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!