Zvědavý pitbul uvízl na velmi neobvyklém místě…

Kuriozity

Přidal tzory, dne 21. 04. 2019 ,  0x


Pitbul jménem Locky se jako každý večer vydal se svým majitel běhat. Vše probíhalo stereotypně, bez problémy, až do doby, kdy spatřil zvíře, za kterým se rozběhl a na nic nereagoval… „Myslím, že to byla vačice, za čím se rozběhl,“ říká jeho majitel.

Pitbul zvíře následoval až do roury v podzemí, ze které se následně nemohl vyprostit. Hluboko pod zemí, v úzké rouře byl Rocky v hodně velkém maléru…Majitel pitbula asi po půl hodině přišel na to, co se stalo a kontaktoval hasiče. Jakmile záchranáři dorazili, museli konstatovat, že budou potřebovat pomoc a přivolali speciální vyprošťovací jednotku.

Jakmile byl vyprošťovací tým kompletní, začali společně s majitelem psa hledat konkrétní pozici, kde se pitbul nachází. Během vyprošťování totiž hrozilo velké riziko, že bude pitbul zraněn nebo zavalen zeminou. V trubce postupně dělali otvory až do chvíle, než Rockyho uviděli.„Byl asi 3 metry pod zemí, našli jsme ho asi 1,5 metru pod zemí, kde uvízl při couvání zpět. Naštěstí vypadal naprosto v pořádku. Asi byl jen otrávený z toho, že mu utekla kořist...“

Aby šlo psa vyprostit, museli nyní záchranáři ručně kopat…


...a kopat...


...až konečně, o 2 a půl hodiny později byl Rocky zase volný


„Když jsme ho vytáhli, byl moc šťastný. Odběhl se vyčůrat a pak už běžel k nám, jakoby děkoval.“


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!