Ztracený pitbul se nemohl přestat smát poté, co byl zachráněn z ulice

Kuriozity

Přidal blooono, dne 21. 11. 2016 ,  0x


Jen málo plemen psů je stejně kontroverzních jako právě pitbul. Ať už amerického pitbulteriéra nesnášíte anebo milujete - tohohle je vážně těžké si neoblíbit. Jen se podívejte na ten psí úsměv!

Jmenuje se Pitty, potuloval se po ulicích v Brooklynu, když jednoho dne narazil na člověka, který právě venčil svého psa. Byl to John (páníček) a Demo (pes), všichni tři si hned padli do oka. Jon se rozhodl, že vezme Pittyho domů, aby mu mohl najít zpět majitele. Ovšem po více než měsíci hledání, kontaktování útulků, brouzdání po internetu, navštěvování okolních veterinárních ordinací… John pochopil, že Pitty majitele nenajde a rozhodl se, že mu poskytne zázemí natrvalo.

Tento příběh se odehrál před 12ti lety. Nyní je Pitty stále u Johna a Dema. Pitty se od svých 11 měsíců, kdy potkal Johna, nikdy nepřestal smát.

Myslíte si, že jsou pitbulové děsiví? Podívejte se na tento obrázek, možná změníte názor.

Podívejte se na ten psí úsměv. ツ

John, Pittyho nový páníček ho našel, jak se potuluje po ulicích. Rozhodl se, že mu poskytne zázemí.

John zkoušel více než měsíc sehnat Pittyho majitele, ale nikdo se k němu nehlásil.

Tak se Pitty dočkal adopce a od svých 11 měsíců až do dnes, o 12 let později, se nemůže přestat smát.

„Je úžasné sledovat tu dvojsmyslnost, kdy se Pitty směje a k dané situaci to přesně pasuje“, říká John, Pittyho nový majitel.

„Usmívá se, když chce odměnu, když mě vítá po příchodu z práce, když vstávám, usmívá se i při spánku...“

„Usmívá se, když jedeme v autě. Máte vidět ty lidi, jak se na něj koukají a fotí si ho.“


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!