Žena čte starým psům v útulku, aby se necítili tak osamoceně

Smutný pes

Přidal Monyš, dne 11. 06. 2017 ,  0x


Chcete (dalšího) psa, ale říkáte si, že na něj nebudete mít dostatek času, peněz, nálady nebo se bojíte, že Vás časem omrzí? Osobně znám pouze lidi, kteří si psa zamilovali nebo svojí výchovou a výcvikem dané plemeno psa jednoduše nezvládli a snahu vzdali.

Pokud chcete se psy denně trávit čas, venčit je, krmit, to vše je možné zcela zdarma a zcela bez závazků. A zároveň si třeba otestujete, jaký je Váš reálný vztah ke zvířatům, resp. psům. Samozřejmě je řeč o dobrovolné výpomoci v útulcích.

Níže uvedené fotografie doslova obletěli svět. Na snímcích je žena, která si řekla, že chce mít psa, ale nemá dostatek peněz a sil na denní dlouhá venčení. Rozhodla se, že bude dělat společnost starším psům v útulcích, které již pravděpodobně nikdo neadoptuje. Žena poslední měsíce chodí denně za jejím oblíbeným křížencem pitbula, obvykle předčítá i dalším psům.

Psi samozřejmě nerozumí samotnému příběhu, ale přítomnost člověka a uklidňující hlas jim dělá radost.

Psali jsme: Děti v rámci výuky čtou pohádky bázlivým psům

„Tahle žena do našeho útulku chodí každý den. A předčítá psům.“

pomoc_psům_v_útulku_jak_pomoci_psovi_z_útulku_dobrovolnictví_útulek1

„Před půl rokem přišla o svého 14ti letého psa. Po jejich vztahu se jí velmi stýská.“

pomoc_psům_v_útulku_jak_pomoci_psovi_z_útulku_dobrovolnictví_útulek2

Již jsme Vám psali o programu, kdy se děti učí číst před bázlivými psy

pomoc_psům_v_útulku_jak_pomoci_psovi_z_útulku_dobrovolnictví_útulek3

Abyste si užili psí úsměv, nemusíte vlastnit psa nebo číst romány. V každém útulku Vás jako dobrovolníka přijmou s nadšením.

pomoc_psům_v_útulku_jak_pomoci_psovi_z_útulku_dobrovolnictví_útulek4


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!