Zaprášila jsem psy, výsledek je psůžasný (10+ obrázků)

Zábavná videa a obrázky

Přidal gond, dne 30. 07. 2019 ,  0x


Ahoj! Já jsem Jessica z Kanady a nejvíce ze všeho miluji fotografování uměleckých fotografií, které mají něco společného se psy.

Nedávno jsem zorganizovala sešlost mých kamarádů, kteří mají psy. Chtěla jsem totiž vyzkoušet zbrusu novou technologii uměleckých snímků. Výsledek je úžasný, nyní jsou moje obrázky všude na internetu. Všechny fotografie a výsledné rozprašky jsou focené v reálném čase na jednom místě. Nejde tedy o žádný photoshop.

Kromě uměleckého aspektu je na každém obrázku vidět, jak se pes na něco těší, ať už je to start výcviku agility nebo aportování disku, vždy je vidět soustředí a hlavně - štěstí.

Ke vzniku tohoto neobvyklého díla mě přivedla inspirace od fotografa A. Zachrau.

#1 „START! Border Collie jede!“

#2 „Symfonie radosti.“


#3 „Modrý Mudy.“


#4 „Milovaná Mottie.“


#5 „Správný styl“


#6 „Retrívr jak ho neznáte.“


#7 „Pravda.“


#8 „Soustředěnost.“


#9 „Tenacita ve fialové.“


#10 „Jsem tady!“


#11 „Jsi můj!“


#12 „Ahoj!“


#13 „Mám tě!“


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!