Zachránil pitbula ze psích zápasů, nyní je z něj domácí mazel

Kuriozity

Přidal nudo, dne 10. 11. 2016 ,  0x


V České republice žádný pojem jako „bojové plemeno psa“ de facto neexistuje. Ale pokud na to přijde řeč, většině lidem se vybaví právě americký pitbulteriér. Přestože byl pitbul vyšlechtěn na psí zápasy, správnou výchovou a výcvikem lze docílit v podstatě čehokoliv.

Následující příběh se odehrál ve Virginii, kde jsou stále nechvalně známé psí zápasy populární, ač ve velmi úzkém kruhu.

Organizátor těchto psích zápasů byl zadržen a pravomocně odsouzen na 21 měsíců (bezpodmínečně). Více než 50 psů mu bylo ihned po zadržení odebráno. A právě Cherry,  fenka pitbula je jedním z nich. Cherry podstoupila dlouhotrvající rehabilitaci, aby se zbavila „posttraumatického stresu.“

O 2 roky později byla Cherry adoptována z útulku. Nyní, o 5 let později tráví většinu času tulením, plaváním a mazlením se s koťaty. Kdo by to před 7 lety řekl? ツ

Podívejte se na video

Více informací o nespravedlivě odsouzeném pitbulovi -ZDE-


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!