Zachráněné prasátko se ujalo francouzského buldočka, nyní jsou nerozdělitelní

Kuriozity

Přidal jirka82, dne 5. 12. 2016 ,  0x


Štěně francouzského buldočka Keva se dočkala vřelého přijetí od celé její nové rodiny, tedy kromě Piper, vepříka. Ovšem, jak šel čas, tak si Piper postupně na rozjařenou Kevu zvykla a přijala jí jako její novou kamarádku...

Penat, nový vepřík se na statek dostal jen pár dní po Kevě (noví majitelé ho totiž osvobodili před porážkou. Přestože prasátko Piper není tak hravé, jak by se Kevě líbilo, nyní má Keva nového kamaráda - Penata, od prvního dne spolu tráví naprostou většinu času.

„Od prvního dne jsou nerozdělitelní. Penat s Kevou jsou prostě nejlepší kámoši! Všechno dělají společně, spolu si hrají, spí, vzájemně se o sebe starají a pomáhají si - ostatně tak to v kamarádství bývá. Jsou strašně rozkošní...“, popisují neobvyklé přátelství majitelé Piper a Kevy.

Štěně francouzského buldočka Kevu si ihned oblíbila celá její nová rodina, tedy až na prasátko Piper

Keva si chtěla hrát, ale Piper byla proti

Postupem času začala Piper Kevu tolerovat a respektovat, to ale Kevě nestačilo

Poté se na statku objevil Penat, který si s Kevou hned padl do oka

Nyní Keva a Penat dělají vše společně, spí společně, hrají si spolu, vzájemně si pomáhají...

„Jsou to nejlepší kámoši!“


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!